Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Türk erkeğinin seks fantazileri

28
Nis

Yatak odasında sevişmekten hoşlanan erkeklerin ‘ilk randevu’ tercihi ise ‘şık bir restoran’mış! Saçını boyatmayı seven Türk erkeğinin hayallerini spor araba süslüyor.

Popüler erkek sitesi AskMen Türkiye; 60 bin kişinin katıldığı ‘cinsellik anketi’nin sonuçlarını açıkladı. Türk erkeklerinin profilinin belirlendiği anket, beş kategoride gerçekleştirildi. ‘Aşk-Seks’, ‘Güç-Para’, ‘Yaşam’, ‘Otomobil’ ve ‘Sağlık-Spor’ konularını irdeleyen anket; Türk erkeklerinin yatak odasında sevişmeyi tercih ettiğini ortaya çıkardı!

HAVUZ FANTEZİLERİ VAR
Askmen Türkiye’nin ‘Nerede sevişmek istersiniz?’ sorusuna, yüzde 31 oranıyla ilk sırada ‘yatak odası’ yanıtı geldi. ‘Havuz tercihi’ yüzde 10 oranıyla ikinci sırada, ‘ofis’ ise yüzde 10 oranıyla üçüncü sırada yer aldı. Ankete katılanların yüzde 4′ü ise ‘balkonda’ sevişmekten hoşlandıklarını söyledi.

İLK RANDEVU:
Türk erkeği ‘İlk randevunuzda nereye gidersiniz?’ sorusuna; yüzde 46 oranıyla ‘Şık bir restoranda yemek’ yanıtı verdi. İkinci sırada yüzde 23 oranıyla ‘sinema’, üçüncü sırada ise yüzde 19 oranıyla ‘sevgilinin evi’ seçeneği yer aldı.

BOYALI SAÇ:
Anketin moda kategorisinde yer alan ‘Sizce bir erkek saçını boyamalı mı?’ sorusuna, yüzde 82 oranında ‘Evet’ cevabı verildi! Bu sonuç, Türk erkeğinin ‘beyaz saç fobisi’ olduğunu gözler önüne serdi.

İŞ HAYATI:
Türk erkeklerinin yüzde 42′si şu anki iş yerlerinde bir yıldan az süredir çalıştığını söyledi. 1-3 yıl aynı işyerinde kalanların oranı ise 24′le sınırlı kaldı.

SPOR SALONU:
‘Haftada kaç kez spor salonuna gidiyorsunuz?’ sorusuna ‘Haftada bir’ diyenlerin oranı yüzde 73 çıktı. ‘Haftada üç gün’ spor yapanlar ise yüzde 17′de kaldı. Sadece yüzde 3′lük bir kesim, hiç spor salonuna gitmediğini söyledi.

OTOMOBİL:
Türk erkekleri, ‘Hangi tip otomobil kullanmayı isterdiniz?’ sorusuna yüzde 50 oranında ‘Spor araba’ cevabını verdi. Araba kullanmayı sevmeyenlerin yüzde 2′de kaldığı ankette, yüzde 28′lik kesim de tercihini cipten yana kullandı.

BALKON hoşlarına gitmiyor
Yatak odası: Yüzde 31 Havuz: Yüzde 20 Ofis: Yüzde 10 Komşunun evi: Yüzde 8 Araba: Yüzde 6 Bar tuvaleti: Yüzde 6 Uçak: Yüzde 6 Mutfak: Yüzde 5 Halka açık alan: Yüzde 4 Balkon: Yüzde 4


Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış
Çok Okunanlar
Son Yorumlar
ben daha doktara gitmedim gidicem bendede başlangıcı var galiba belirtileri okudum bir haftadır var bende omuzlarımda ve boynumda ağrı var aynı şekilde tedirgin davranıyorum boynumu hareket ettirmeye korkuyoru meğer ilerlerse felç kalma ihtimali oluyomuş eğer omur iliğe baskı yaparsa korkuyorum açıkçası :)
merhaba ben bir başak erkeginle evliyim 8 senedir maşallah diyelim.Zor erkeklerdir evlenmeden önce neler cektim anlatamam sizi her şeyi benden bekledi çok aşıktı ama bana biliyodum 4 sene zar zor cıktık neredeyse evlenme teklifini bile ben yaptım diye biliriz odun erkeklerdir biraz ama cok sevecen cok iyidirler sadıklardır hayatta başka kadınlara bakmazlar şimdi 2 tane cocugumuz var ve cokk mutluyuzz
merhaba arkadaşlar 14 yaşıma ocakta girdim 7 ye gidiyorum sevgilim var ve 15 gün oldu çıkmaya başlayalı çıkarken baştan peşin peşin dedi öpüceğim seni falan diye iskelede onn boynuna yatmıştım bana bakıyodu bende baktım dudaklarımızz yaklaştı ama ben çektim bde hiç öpüşmedim ayrıca 2.buluşmamızda öpüşmek istiyo ailemin çıktığımızdan bile haberi yok yapmalımıyım yapmak istiyorum aslında ama tedirginde oluyorum :/ ne yapmalıyım pekii öpüşmelimiyim hayır dersem bana ilgisi düşebilir ve geri nasıl çevirebilirim ? öpüşüceksek ise nasıl olmalı ? yardımcı olurmusunuz <3 bu arada sevgilim porno falan izliyomuş aşk.fm de sorduklarında gördüm ne yapmalıyım ?
Ecrin yazdiklarin o kadar dogruki inanilmaz. Ben hata yaptim eski sevgilimden anlattim sonra ikinci hatam onu sikbogaz ettim. Kafasi cok karisikken ben üstüne gittim niye hic bana yazmiyorsun aramiyorsun diye. Simdi aramiz pek iyi degil bana bir hafta zaman verdi bir hafta bekle seni aricam dedi devammi yoksa bittim diye. Iki gün önce tel sinirlendi bana bagirdi babamla niye anlatiyorsun diye bitti dedi. Bende sordum sevmiyormusun bana dedigin o güzel cümleler yalanmydi deyince sakinlesti sustu ve iste bir hafta sonra seni aricam dedi. Bende bekliyorum ama ona güzel siirler yaziyorum duygularimi anlatiyorum. Dediginiz gibi cok zor insanlar aslanlar ama ben cok seviyorum. Insallah iyi olumlu haber alirim insallah burda yazan okuyan herkezde sevdgini kavusur hayirlisiyla.
Başkasını unuttmurmaya çalış. Baktın olmuyor: ilk arkadaş ol sonradan yakınlaşırsın. Yalnız dikkat et aslanlara :)