Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Yay Burcu Erkeğini Etkileme Yolları

20
Haz

Yay erkeğini seviyorsanız işte onun kalbini fethedecek öneriler:

Fazlasıyla heyecanlı ve çoşkuludur. Olgunlaşması için uzun yıllar geçmesi lazımdır.

Açık görüşlüdür. Sizden de aynı şeyi bekleyecektir. Klasik düşünceli bir kadınsanız bu ilişki yürümesi oldukça zordur.

Maceraperesttir. Sadakat konusunda zorlanabilir.

Hayata fazla ciddi bakan birisi iseniz, sakinlikten hoşlanıyorsanız Yay erkeğiyle ortak bir noktanız en başından yok gibidir.

Aşkta fiziksel açıdan uyarılmaktan oldukça zevk alır. Kolayca sizden etkilenebilir.

Evlilik ona uzak bir kavram olabilir. Kolay kolay düşünmez.
Anlık dürtüleriyle yaşar, aklına geleni yapmaktan hoşlanır.

Bulunduğu ortamı şenlendirir, gayet rahattır. Sizden de bunu bekler.

Sorunlarla uğraşmaktan hoşlanmaz. Hayatın her zaman yaşanmaya değer olduğunu düşünür, sıkıcı ve boğucu durumlardan uzak kalmaya çalışır.

Fazla duygusal veya aşırı denetimci, üzerinde baskı kurmaya çalışan bir kadına tahammülü yoktur.

Tam elde ettim dediğiniz anda bir kuş gibi uçup gidebilir. Onun için elde tutulması zordur.

Kalbi çok temizdir. İçinde ne varsa saklamaz söyler. Kimilerine göre patavatsız bulunsa da, o böyle olmaktan asla vazgeçmez.

Elindekini bölüşür, cömert ve iyi yüreklidir.

Derin düşünebilir ama aynı zamanda çabuk karar verir. Sabırlı değildir.

Kurallardan nefret eder, kural koyan kadınlardan hiç hoşlanmaz.

Bir anda valizi elinde bir yerlere gidebilir. Durdurmaya kalkmanız pek bir işe yaramaz. İsterse kalır, isterse uzaklaşır.

Eğer sizi sevmişse yanınızdadır. Sevmediyse zaten açıkça söyler.

Eğlenmekten hoşlanır, ilginç yerler bilir, gezmeyi sever. Sosyaldir. Sessizlikten hoşlanan biriyseniz bu beraberliğe hiç başlamayın daha iyi.

Onu anlamakta kimi zaman zorlanabilirsiniz. Bir konu hakkında tartışmaya girdiğiniz anda asla taviz vermez. Size fikirlerini kabul ettirene kadar uğraşır.

Kendi isteklerine oldukça düşkündür. Doyuma ulaşmıyorsa bir başkasını beğenmesi, hoşçakal demesi gayet kolaydır.

Sevgilisiyle keşiflerde bulunmaktan hoşlanır. O bir gezgindir. Yerleşik düzenden hiç hoşlanmaz. Ona ayak uydurmaya çalışmanız gerekebilir.

Gönül almayı bilir, eğer sizi üzmüşse, güldürene kadar bırakmaz.

Ona dürüst olduğunuz, özgürlüğüne saygı duyduğunuz sürece sizinle ilişkisini sürdürebilir.

Onu asla kıskanmayın. Bundan hiç hoşlanmaz.

Dağınık olabilir, düşüncelerini tek bir noktada toparlamakta güçlük çeker. Destek olmanızdan zevk alır ama belli bir sınırı aşmanıza izin vermez.

Asla yalan söylemez.

Muhabbeti inanılmaz zevklidir. Hiç görmediğiniz yerlere sizi götürür, para harcar, beraberken vaktin nasıl geçtiğini anlamazsınız. Hatta sırf bu yüzden ondan vazgeçmeniz oldukça zordur.


Yazı Hakkında 94 Yorum Yapılmış
tba
1423 günönce
yazdı

burdaki yazılanları okudum ve artık onun yazdığı mesajlara cvp vermiycem :)

HAKAN
1407 günönce
yazdı

walla bende tam bir yay erkeğiyim. ilğilenenlere duyrulur :) )

helen
1406 günönce
yazdı

çok neşeli arkadaş ortamımzın tek neşesi. hiç hoşuma gitmeyecek huylar onunla daha çekici oluyor sanki. ben teraziyim o yay ancak benim yükselenim de yay genel kültrüm çok iyidir. ve gerçekten derslerde de başarılıyım bu yüzden dikkatini çekmiş olabilirim. bana aşkım karıcığım seni seviyorum vs der herkese ben ona aşığım der. ama ne kadar ciddi anlayamıyorum. sadece gözlerimin içine bakması ve gülüşü yetiyor beni etkilemeye ama cevresinde çok kız var. şuanda facebookda ortak arkadaşlarımız var ve bir arkadaşımın duvarında birşey paylaşssam ben de buradayım der gibi duvarada bişey paylaşıyor. eklemeli miyim? yoksa ondan mı beklemeliyim yanına gidip ben mi konusmalıyım onun gelmesini mi beklemeiyim sizce??? bu arada benmle çok ilgili ama bir ara aniden soğudu 2gün konusmadık ben yanına gittim güldük konusmaya basladık.

leylaleyla
1396 günönce
yazdı

kızlar.. tek birşey söyleyeceğim.. tüm erkek yaratıkları için geçerli olan… kaçan kovalanır… tatlı tatlı kaçıp.. arada bir yakalanmak.. fazla ilgili davranmamak… ne demişler… deveye diken yakışır… dikeni severler.. seveni dikerler… fedakarlık yapıp alttan almak tek taraflı olmamalı… artık böyle yapıyorum ben akıllandım… bilirsiniz kolay elde edilmeyen kıymetlidir… hele ilk başlarda aşkım maşkım sakın demeyin…. dik durun azıcık….

peri
1396 günönce
yazdı

bi yay erkeği ilk defa beni bu kadar etkiledi bende yay kızıyım ve bi sitede siz asla aşk yaşayamazsınız en fazla dost olabilirsiniz yazıyo ona kendimi nasıl farkettirebilirim?

michael
1393 günönce
yazdı

kızlar ben yay erkeğiyim size biraz önerilerim olacak yay erkiğiyle çıkmak kolay değil kızkanmak zaten kendinizden itmeye yarar ancak sizden istedikleri şeylere hayır demeyin çok alıngandır ama bunu karşısındakile yansıtmaz teselliden nefret eder istedikleri şeyleri yapmazsanız ilk fırsatta sizi aldatır ve bunu ruhunuz bile duymaz sevginizi hiç bir zaman saklamayın ya da ondan utanmayın kendinizi ifade edin ve ona karşı ilgili olun bizim için ilgisiz kadın sevmeyen kadındır sizi kızkandırmak için elinden geleni yapar ama kızkandığınızda da sıkılır sevişmeye çok düşkündür bunu göze alamıyorsanız asla birlekte olmayın çünkü ister ve kendiside çok kızkançtır istediği gibi biri olursanız hiç bir zaman ayrılık kelimesini duymazsınız ondan evlilik konusunda korktukları doğru ama kerçekten severse ölüm pahasına bile olsa bırakmaz sizi daima güldürür belki bu en iyi yaptıkları şey sevişirken o yeter demeden siz demeyin çünkü tatmin olmadan sevişme biterse hrm sinirlenir hem soğur sizden anlatacak çok şey varda bu kadar yeter sanırım şimdilik gerçi ben kendi mi anlattım ama huyumuz kurusun hepimiz aynıyız erkek milleti işte:)

yaseminn
1389 günönce
yazdı

Lise 2de tanıştığım Yay erkeği ile lise bitinceye kadar beraberdim.. Bu süre zarfında beni sürekli aldatan yay erkeği asla yalan söylemez yazıyor fakat emin olun çok yalancı.. ve kendini her türlü durumdan kurtarmak için ve sorulardan kaçmak için yalan söyleyecektir…çok uyanık ve zeki olmalısınız.Bende öyle olduğum için söylemesi ayıp başka birini buldum önce aşık oldum ve ona ben başkasına aşığım dedim.. yıkıldı.. peşimden koşmaya devam etti. ki hiç tahmin etmezsiniz süründü resmen..neyse biz ayrıldık 4 sene sonra karşılaştık.o da aşırı egolu bende(boğa kadını yükseleni ikizler)birbirimizi tekrar elde ettik ve sonunda ne mi oldu? evliyiz.. şuan da tekrar aldatılma korkusundan kafasını bile kaldırmıyor. ve taktik: kesinlikle çok güçlü olun ondan daha güçlü gaddar olun aynı zamanda çok sevin şevkat verin hakettiğinde vurun kırın laf söyleyin.hemen kabuğuna çekilecektir.gidin onu kabuğundan çıkarın ki bu çok kolay oluyor…ama şunu söyleyeyim yay burcu erkeği çok zor kızlarla dalga geçmeyi sever. arkanızdan da kaşar der. bana öyle diyemediği için benimle evlendi asla basit olmayın… kararlı ve karizmatik olun. ayrıca çok bakımlı olmak zorundasınız. ben seni doğal seviyorum der fakat makyaj yaptığında tekrar aşık olur. (doğal ol demesinin sebebi dışardaki erkeklerden kıskanması)çok kıskançtır ama içinde yaşar ..
eğer istediğinizi yapmıyorsa ayrılın ondan merak etmeyin seviyorsa sizi bırakmaz ve o anda istediğinizi yapar;) rahat olun korkmayın ..unutmayın kozunuz ayrılmak her fırsatta bırakıp gitmekle tehdit edin ama bu blöf olduğu belli olmasın son derece kararlı olun…

    murat
    1007 gün önce
    yazdı

    yasemin kızım varya kendinizi bi hal olduğununuz zanediyosunuz değilmi kızların alayıda kedi gibi oluyo miyav hemen cımalıyolar hele bide sevdimmi?

yaseminn
1389 günönce
yazdı

ha birde unutmadan en önemli şey elde etmek için ; asla ilk adımı siz atmayın!!!!!!!!!!! ama bakışın gülün ama asla asla asla ilk adımı atmayın attığınız anda onun gözünde dünyanın en basit insanı olursunuz çok güzel olsanız bile

hazal
1356 günönce
yazdı

varya yasemın aynen size katılıorum bızde dort yıl sonra tekrar konusmaya basladık ve numarasını tekrar veren o oldu ama yay burcu ıste hem sever gıbı davranır hem sevmıomus gıbı davranır ayrıca kıskanctırda ama bellı etmez kendı ıcınde yasar bana arkadas gıbı tavsıye verr ama onun altında bunu sakın yapma yatar ayrıca banada sureklı dogal olmamı soler yasemın senın yasadıklarının aynısını yasıorum yanı suanda ben bısı yapmadan bırakıp gıtmıstı sımdı cok pısman kı gerı konustu ıstemese konusmayabılırdı cunku bz 4 yıldır ztn hıc bır sekılde konusmuorduk sımdıde gec 3 4lere kadar mesaajlasıoruz ve bana dıokı senle bole konuscagımız hc aklma glmezdı fln dıo ıste yay burcuu…

Ahmet
1353 günönce
yazdı

Bakın Kızlar , siz bu kafayla hiç bişey yapamazsınız .. Yay erkeği olarak söylüyorum Ben olsam Zekasıyla beni yenebilen , Bakımlı ve ulaşılması zor kızlara yaklaşmayı denerdim . Kıskançlıktan kesınlıkle nefret ederim.. Güvenilebilir insan isterim , Size şunu söylıyım Zor kız olmaya çalışın illakı bi yay yapışcaktır ;)

michael
1335 günönce
yazdı

bakın kızlar yay erkeği çok gururludur asla dediklerinizi yapmaz ne kadar zeki olursanız olun asla onun kadar olamazsınız bide başkasını seviyorum demeyin blöf olsa bile size güveni kalmaz doğru ayrıldığı kızı 10 yıl sonra görse bile tekrar birlikte olmak ister ama bu onu hala çok seviyor anlamına gelmez yay erkeği ayrılacam diyen kıza neden sarar biliyormusunuz ben bitirmeden bitmez dediği için yay sizi illaki altatır aldatmıyorum diyen yay kesinlikle yalan söler ve bundan senin haberin kattien olmaz ben yay burcuyum ve böyleyim size denk gelenler heralde kasadaki çürük elmalardır ….

melike
1321 günönce
yazdı

ama benim sevdiğim kişi beni sevmiyor 8-a ya gidiyor adı yakup

ayşegül
1321 günönce
yazdı

ben batuyu seviyorum o beni sevmiyor

sema eki.
1321 günönce
yazdı

benim sevdiğimde yay burcu adı yakup sarışın yeşil gözlü 8-a ya gidiyor şarkışlada yasıyor ono çoooooook seviyorum

emre
1309 günönce
yazdı

Burçlara hayatı boyunca itibar etmemiş birisiyim. bugüne kadar da benim burcumun özellikleri de nedir ki acaba diye bir merakım olmadı hiç. ama nezamanki çevremdeki hatun takımı benim gayet normal bulduğum davranışlarımı her defasında “uyuz yay”, “yaymısın arkadaşım sen”, “bir kişi burcunu bukadar mı yansıtır!” “pis yay” şeklinde espiriyle karışık garip nitelendirmelere sokmaya başladı işte ozaman kadınlar tarafından “lanetlenmiş” bu burcun özelliklerini öğreneyim dedim. ne enteresan bişey bu ya hayatıma bi kamera yerleştirselerdi beni bukadar iyi anlatırlardı heralde. neyse bu benim kendi şokumdu tabi. asıl meseleye gelirsek yukarda bayan arkadaşların yazdığı yorumların bazılarını okudum. ve onlara yay burcunun akıllara zarar günü gününe tutmayan hastalıklı ruh halini hayatı boyunca temsil etmiş birisi olarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum. öncelikle burçlar hikaye arkadaşlar hangi burç olursa olsun her birey kendi içinde tektir bunu unutmayın. sevdiklerinizi burçlar üzerinden okumaya kalkmayın. en ukala duygusuzundan (ki ben bir yayım ve böyleyim) en duygusalına kadar -kadın erkek farketmez- her yüreği açacak bir anahtar vardır. o anahtar olmanın yolunu yöntemini bulun sadece. benim standartlarımda duygusuz boşvermiş günlük gönül yolculuğu yapan bir adam ömrünün sonuna kadar beraber yaşayıp ölmeyi dilediği birisini sevebilmişse eğer herşey mümkündür arkadaşlar. ve birşey daha G.K.K. olayını da sakın unutmayın! (GÖNÜL KAÇANI KOVALAR)

canan
1306 günönce
yazdı

selam..tüm yorumları okusum genelde aynı seyler..ben su an unıversıte okuyrm 1. Sınıfım..o da 4. Sınıf kendısı tam bir yay erkeği ya.benm peşlmdn tam 6 ay koştu.snra sevgılı olduk.tartşmştk ona cafede bağırdm.ayrıldk:)nasıl perişan oldum.gerçekten aşıktm çnkü.neyse ben bunla bi kaç defa knşmaya çlştım istemedi.sonra bende takmadım gormemezlıkten geldım tak bı gun sonra ozur dıledı benden aşık olduğunu soyledı:)onları etkılemek için kulturlu olun her konuda konuşacak bılgınız olsun.ama sız dıretmeyin çünkü o fıkrını kabul ettırene kadar konuşu.ve en onemlısı seksi olun :) gözlere dıkkkat ederler.parfüm sıkın ama ağır kokular deıl.sonraa dokunuşa çok onem verıyolar kısaca kultur ve çekicilik arıyolar.su an da çok mutluyuz onu çok seviyorumm:)

Eylem
1295 günönce
yazdı

kızlar bakın benim eski sevgilim yay burcu.onun aklında olabilmek için sürekli gülün gözlerinizle onunla flört edin ama konuşmayın bu onun ilgisini çokça çekmenizi sağlıyacaktır.Kıskanma konusunda ne fikirleri var bilmiyorum ama bende balık burcu kızıyım.onu çok kıskandığımı hatırlamıyorum.ama onun gözünün bazen baska kızlara gittiğini görüyordum.bu sadece göz zevkeleri için yaptığı bir şey bence.şimdi ayrıyız ben ona mesaj atınca pekte cevap verip konuşmuyordu.Son 2 gündür mesaj hakkım bitti bu seferde o mesaj atıyor ama bilmiyor ki smsim bitti sanırım bu benim işime geldi onu takmıyormuş gibi gözüküyorum şuanda.bir kaç tavsiye daha onun yanında dişiliğinizi dışarı vurun evet ama bunu kaşar gibi yapmayın mütevazi olun

meltem
1291 günönce
yazdı

ben başak burcuyum. erkek arkadaşım ise bir yaydı. Bir insan bu kadar ilgili olamazdı herhalde. hep sevmiyorsun tripleri, kıskançlıkları çok bunalttı. o malum kusursuz ilişki 4 ayda bitti. diyeceğim şu ki; yükselen burcu da etkili oluyor hanımlar. öyle yay burcudur havalıdır, ulaşılmazdır hepsi palavra. hayalindeki insansanız pekala da yelkenler aşağı iniyor. o özgür kişi ev insanı oluyor. zekanızı kullanın. ilgi alanlarınız olsun. kendinizi hemen açmayın. ilgisini çekersiniz. yine bir yayla görüşüyorum. hayırlısı artık. :)

bıdı bıdı
1290 günönce
yazdı

arkadaslar yayburcu erkegi kadar lanet bi burc yok uzak durunn 2 yıllık beraberlgm vardı sensiz yasayamam diyen adam bigün aniden hiç bişi demeden çekip gittii geri gelmesi için ikna etmeye çalstm ama kaybeden ben oldumm gururum yerlere düstüü o yuzden degmezmss ne sevgilerne güvenlr ne asklarına güvenlrr nede laflarınaa bole bi adamla evlenilirmii yengec erkegi bulun bitanee kedi gibii hos duygsal romntkk :)

hazal
1288 günönce
yazdı

ARKADAŞLAR YARDIM!!!
Bende bir yay erkeğiyle çıkmaya başladım burcum oğlak daha öncede 6 yıl başka bir yayla çıktım ama ikisini karşılaştırdığımda çok ayrılar.
şu an birlikte olduğum insan çok romantik ve duygusal sürpriz yapmayı seviyo kafam çok karıştı. çok konuşmuyo sakin iyi niyetli birine benziyo benden daha durgun süreklti görüşmek istiyo bende sürekli yanında olmak istiyorum burdaki yorumlardan karıştım nasıl davranmalıyım ona bilmiyorum

damlaa
1286 günönce
yazdı

bnm yay burcu erkeğini etkilemem içn iki günüm var iki gündr sadece bakışıyoruz çok zor elde edilen biri amaa bn onu çok seviyorm bn terazi burcuyum burcumuzda uyuyor

ayşe
1280 günönce
yazdı

evet yay burcu erkeği çok zordur ama bilinirki ona aşık kız çoktur kahretsinki bende öyleyim yay burcu erkeği sizi bir şekilde etkiler sokakta,okulda işde ,intenette bile onun büyülü bir dünyası vardır evet hep giden ilk odur yaya burcu erkeğinin aklına saygı duyun çünkü çevrenizdeki çoğu erkekden daha zekidir ,istediğiniz kadar cambaz olun ona oyun oynamayın keinlikle yalan söylemiyin emin olunki yalanınızı çıkaracak zekaya sahiptir ve sezgilileri çok güçlüdür bence yay erkeğinin peşinden koşulması gereken bir erkek olarak görüyorum bunu elbet görecek ve sizi alis harikalar diyarına götürecektir ama çok zor erkeklerdir şansınız bol olsun tek kural var ona yalan söylemeyin

fatih
1271 günönce
yazdı

bende bir yay erkeğiyim yayın en büyük özelliğini söylemeyi unutmussunuz yay erkeklerinin en yakınından bile sakladığı en az bir veya birden fazla sırrı vardır bu yüzden yarı at yarı insan olarak resmedilmiştir bu burcun portresi hee bu arada bir sırrı olduğu fark ederseniz öğrenmeye çalışmayın gerçi zaten o fark ettiğinizi anlarsa sizi terk eder

saggitarius
1263 günönce
yazdı

Arkadaşlar merhaba ben yay burcu bir erkeğim ve kendi burcumun özelliklerini tanımak için elime geçen her türlü kaynağı okuyorum. söylemem gerek ki burada yay burcuyla ilgili yazılmış bilgilerin yüzde doksan beşi doğru ve bu olay beni hayretler içerisinde bırakıyor. Küçüklüğümden beri hep maceralar peşinde koşmuş, bana yabancı ve farklı olan yerleri ve insanları tanımak istemiş, insanlar arasında gerçekleşen gerilimleri anlamsız ve mantıksız bulmuş biriyim. Şu zamana kadar benim için özgürlükten daha önemli hiç bir şey olmadı. Yay burcu olarak kendimde en rahatsız olduğum şey ilişkilerim asla ve asla 1 aydan fazla sürmedi. İnanın kendimi boğulacakmış gibi hissediyorum sanki biri beni dizginlemiş bir yerlere hapsetmiş gibi. Sadece imkansız olan aşklar ya da platonik olanlar 1 yada 2 yıl içimde daha da alevlenerek kalıyor. Ama şunu da bilin bu hayatta uzun süreli ciddi bir ilişki çok önemli bir şey, eğer doğru insanı bulursan. Şuan da kendimi çok yalnız hissediyorum ve artık bu bulmacayı çözmek istiyorum bir yay erkeği nasıl sever ve bu ilişki nasıl uzun süreli olur bu benim için çok büyük bir muamma. tavsiyelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum…

BURÇAK
1254 günönce
yazdı

ben boga burcuyum sevgılım yay dı. ayrıldı nedenı ‘hakkında bıseyler duydum yoruldum bıttı ‘ dedi ve telefonu kapadı ogun bugundur hıc konusmuyoruz. 15 gun oldu yoklugunda cok caresızım :( faceden sıldım oda engellemişti dün engeli kaldırmıs neden olabılır? napmam lazm yardmcı olurmusnz bana ?

yayerkegi
1246 günönce
yazdı

selam ben bir yay erkegigim asagidaki yazanlari aciklayim benim arkadsim buna hic benzemiyor diyenler yay erkegi cok iyi oyun oynar siz onu evlendikden sonra görün buradaki yazanlarin hepsi dogrudur 10-15 sene yay erkegi ile evli olanlar yazsinlarda göreyim daha cok bilgi almak isteyenler bana bas vurabilirler yardimci olurum bir yay erkegi hakkinda !!!
kaderimsin__1976@hotmail.de

Esra
1220 günönce
yazdı

Selamlaar..:) ya ben yaklasik bi hafta önce facede yanlislikla eklediğim bi cocuga cok fena aşık oldum.baştan cok saçma gelmişti ama cocuğun resimlerine bakmadan hayal kurmadan yapamiyorum.ve cocuk akrep burcu.ben koc burcuyum.bu cocugun dikkatini nasil cekebilirim.bi haftadir bana bisi yazmadi.bende yazmadim.ve burcunun ozelliklerini kullanarak onu etkileyip bulusmak istiyorum.nasil yapicam?? Yardim ediiiiiiiiin :)

yasemin
1217 günönce
yazdı

3 yıl yay burcu erkeğiyle birlikteliğim oldu. 1 senedir ayrıyız. fakat ikimizde birbirimizi çok ama seviyoruz. ama malesef birlikte olabilmemiz imkansız. birbirimizi unutmamızda imkansız. ne olacak bu işin sonu bilmiyorum.

al pacino
1215 günönce
yazdı

komik olan yay değil sizlersiniz.saygilar

Abbas
1214 günönce
yazdı

Bir yay erkeği olarak kızlara tavsiyelerim

1- Cazibeli ve zeki biri değilseniz çok güzel bir kız bile olsanız terk edilme olasılığınız yüksektir. Yay erkeğinin zekasını yormaya bakın bu arada gizemli görünün ve asla yılışık hareketlerde bulunmayın ağır abla olun yani

2- Seyahat etmeyi sevmeyen biriyseniz hiç şansınız yoktur yine terk edilirsiniz. Yay erkeği ile uzak ülkelere gitme hayallerini konuşun anında ilgisini çekersiniz

3- Asla kıskanmaya ve onu sorgulamaya kalkmayın Telefon rehberinde onlarca kızın kayıtı olabilir ama çoğu onun için sosyal arkadastır. Bu yüzden kim bu kızlar gibisinden sorgulama yapar ve kıskanma tiripleri atarsanız kendi isminiz o rehberden silinir bilesiniz.

4- Yay erkeği dünyada en az bulunan burctur ve cidden şeytan tüyü vardır arkadaslığından yardımseverliğnden asla endişe etmeyin ama sevgili olarak çok maymun iştahlıdır o yüzden monoton bir yaşam şeklini kaldıramaz onu sürekli sizi şaşırtacak yenilikler isteyin bu yönde kışkırtın

5- Bu yukarıda saydıklarımı yaparsanı ve üstüne üstlk onu serbest bırakırsanız o döner dulaşır yine sizin yanınıza gelir. Yalnız ben bu konuda daha çok koç ve ikizler kadınını şanslı görüyorum yayı en iyi şekilde onlar dize getirebilir.

greensin
1206 günönce
yazdı

Ben balık burcuyum. Eski erkek arkadaşım yay burcuydu. Hiç ortak arkadaşımız yoktu okulda birden yanıma gelip adımı sordu kendini tanıttı. En başlarda yüz vermedim. Peşimden dolanıyodu. Sonra duygularımı belli ettim. Canı istediğinde arıyor istemezse aramıyo.Herşey değişti birden.9 ay birlikte olduk.Sonra aramadı bi daha bende aramadım. Hiçbişey yokmuş gibi pat diye hayatıma giren adam aynı şekilde hiç bi açılama yapmadan çıktı gitti. Siz siz olun uzak durun. Yada hiç ilgilenmeyin onlarla sürünsünler.Canımı çok yaktı!!

Elif
1206 günönce
yazdı

Bende yay burcu erkegine asıgım ama o tamamen imkansız birisi o bnm kuzenim malesef ki normalde yüzüne bile bakmazken birden asık oldum onun beni sevdigını hıssedıyorum ama emın olamıyorum onun baska kızlarla resimlerını grnce sınırım bozuluyor ona gervekten deliler gibi asığımm.

sezer
1192 günönce
yazdı

aynen çok doğru bir şekilde ifade edildiğime inanıyorum şayet ben birde şunu eklemek isterim sevdiğim kişiyide çok kıskanırım paylaşmayı hazmedemem uyarırım eyer aldırmazsa bırakırım kafama takdıgım şeyi hemen yaparım.(YAY BURCU) SEZER AKMAN

Buse
1176 günönce
yazdı

bende bir yay erkeğini seviyorum aslında bu nasıl oldu bilmiyorum.Önce o bana söylemişti beni sevdiğini açıkça ki bu konusmalar sanaldan gecti bana benımle evlenmek ıstediğini söylemişti ama hep ben bişiler yazınca cevap veriyodu kendi hiç bişiler yazmıyodu. gel gelelimki bende ona onu sevdiğimi söyleyince bilmiyorum bana dürüstçe benden bi kaçyıl daha adam olmaz sorumluluk alamam kendime güvenmiyorum sen 1 aylık cıkıpta arkamı dönebilceğim bi kişi değilsin demişti . salaklık bende nasıl söyledim onu sevdiğimi bilmiyorum ama artık umrumda bile değil şuan askere gitti bana beni bekle demeden ben onu bekliceğimi söyledim ne kadar aptalım ki bna sadece kalp gndermişti sizcde bunun anlamı nedirr? :S

Merve
1159 günönce
yazdı

Selam arkadaslar bana yardm edin ben bi yay erkegine aşık oldum kova burcuyum ama kıskanclgm var cok skıyorum galiba kaybetmekten korkuyorum ne yapmalıyım?? Ltfn yardmcı olun

xexe
1140 günönce
yazdı

erkek arkadaşım yay burcu 10 aydır bırlıkteyız ve bu yazılanların hepsı malesef kı cokca doğru sıkıya hıc gelemıyolar ozgurluklerıne ınanlmaz duskunler sevınce maddi manevi yapamıcakları hıcbır sey yok ama azcık sıkıldakları zaman da arkalarına bıle bakmadan gıderler yay gibi gevşeklerdir size anormal gelen bır cok sey onlara cok normal gelır ayrıca yalan soyleme huyları vardır sadakat konusunda da pek guvwnılmzler..yani yay burcu erkegı ıle bırlıkte olan kızlara allah sabır versın ılıskıyı ayakta tutan bız kızlar oluyoruz bu durumda kısacası cok zor bır burc…

bahar
1121 günönce
yazdı

yayyyyyyyyyyyyyyyyyyy

bahar
1121 günönce
yazdı

ben bı ASLAN..kızıym.sevgılım YAY erkegı..ama ben unu erkek deye gecmıyorum..TAM BIR ERKEKTIR..yanı benım goruşum oyle.ve bunu una har zaman soylıyorum.undan zevk alıyo ble.. ılk tanımamaız bır yerda calışyoduk..ben hıc una dıkkat etmadım..u hep BUYUK-buyuk gözlerı uzerımdayımış..ışyerınden bırısı bana..sureklı gözu uzerımda oldugunu soyledıgınde fark ettım..ve BAKDIM una.gözlerı benda şaşırdım..ama hep bakıyodu..sonra konuşmaya calışdı.ben normalda hep gulan,neşelı bırısıyım.bana yakınlaşmasını ble ble kacıyodum..aradan 3 gun gecmadan telefon nomaramı ıstedı..şaşırdım.NEDANMI :D cunkı benda ununla konuşmak ıcn can atıyodum..neyse cıkdık..ama aradan 1 hafta gecınce benı brakdı..BENIM ICN SADECE EYLENCE ICN CIKMIŞ oyle dedı..AMA ben pes etmadım.BULDUGU ve KAYB edecegı mucevherın ne oldugunu una anlatacam deye yemın ettım..BAŞARDIIIIIIMM..sevgımı ne kadar ateş oldugunu anlatmaya calışdım.unkı har gun benı gorıyordu.bakımlıyım,endamlıym,fızıgım yerında,guzalım deyemam AMA cekıcılıgım gercek.:D belkı bunun ıcın benı brakamadı.suraklı aradım.konuşmaya calışdm.ama goruştugum suredede özgursun deye tekrar tekrar SOYLEDIM.undan benden vaz gecmadı galıba….ama dondu dondugunde dedıkı..(SENI BANA BAKAN U GOZLERIN ICINDEKI SEVGI BAKIŞINI UNUTAMAM…SEN BENI GULDUREN TEK KADINSIN)..ŞIMDE BARABAREZ 6 AY OLDU..ama her an brakacagını..benda bunu bıldıgımı soylıyorum..U ASLA DEYE tekrar tekrar soylıyor..yalancımı ewet yalancı..AMA sız una sevgınızı verırsenız asla yalan soylamaz..unu ne kadar sevdıgınızı soyleyın..AMA hakıkıy AŞIK sanız u sızındır..senı sevıyorum ESMER MELEGIM.SANA AŞIGIM..UNU sevın sevıldıgını hıs ettırın… BU SOZUM sadece YAY burcuna deyl harkeze gecerlıdır..bu dunyada hakıkıy AŞK ı allahımız har keze nasıb etmazmış..kıymetını bılın arkadaşlar..

bahar
1121 günönce
yazdı

yay burcu sızı braktıyse..aradan zaman gecdıyse..yalvarmayın.sıze aşıkse u KENDI sızı bulacaktır..buna emın olun.:)

büşra
1104 günönce
yazdı

mrb. b bi akrep kzıyım sewdiğim erkk ise yay kahretsin ki bn degrni bilemedm o bnm hiç ilgimi çekmemişti bi facede eklemiş. öyle ilk zamanlar cok tersledım snra beni öyle bi bağladıkı kendısıne pc ye gömldum hep o grsın konusuyım dıe sureklı cafedydı bnm ıcın beni etkilmkiçin çok urastı sonuc ne mı oldu bulsmaya gtmedm dıe bast bı seklde bıdaha grusmeyelım dedı ve telfnu kapttı bıdahada nerde ondan haber snra bi akç kez aradılr sesmi dnledilr bunlr kesn arkdasydi nyse snra bn buu uttum hiç grmüodum ve bı anda karsıma cıktı o an gozgoze geldık mumkn mu beni üzmeden bırakması hep gözmn önndeydı gece yarılanrna kadr kapımdan gecıodu arbyla snra ben facede yanlısmıs gbı msj attm ole knustuk arkdsşça aylr snra numrmı ıstedı verdm knustuk konusuoruz da hala her sabh hiç olmasa guydn dıoruz brbırımıze snra bı gu bna baydr grusemıoruz napıosun senı ozledm dedı ondan 2 saat snra bn yanls msaj attm ona ve bna artık msj atmadı 10 gu byca bn attm cewp wermedi snra bna bi gecee napyn yazmıs sabh hiçbişe yokms gbi msj attm msjma cewp wermdı snra ıcımı doktm azıma gelenı saydm o da hatsnn farknda knusuoruz smdı ama eskısı gbı deıl bnde burda yazılnlrı goz onue alıcm artık kosmıcam pesimden o görücek eskisi gbi olucam pişman edicem onu

yadigar
1044 günönce
yazdı

arkadaşlar ben bir yay kızıyım. yay erkeği de aynı benim gibi çok renkli ve eglenceli . biz gayet uyumluyuz bakalım mutlu son olacak mı :D

esra
830 günönce
yazdı

yay erkeği inanılmaz zor bir erkek..

Nevar
727 günönce
yazdı

Bir yay erkeği olarak şunu söyleyebilirim.Çok zor beğeniriz.Çok güzel olan bi kız yerine ondan daha az güzel olan ama kendimize yakın hissettiğimiz birilerini tercih ederiz.

Çok Okunanlar
Son Yorumlar
ben daha doktara gitmedim gidicem bendede başlangıcı var galiba belirtileri okudum bir haftadır var bende omuzlarımda ve boynumda ağrı var aynı şekilde tedirgin davranıyorum boynumu hareket ettirmeye korkuyoru meğer ilerlerse felç kalma ihtimali oluyomuş eğer omur iliğe baskı yaparsa korkuyorum açıkçası :)
merhaba ben bir başak erkeginle evliyim 8 senedir maşallah diyelim.Zor erkeklerdir evlenmeden önce neler cektim anlatamam sizi her şeyi benden bekledi çok aşıktı ama bana biliyodum 4 sene zar zor cıktık neredeyse evlenme teklifini bile ben yaptım diye biliriz odun erkeklerdir biraz ama cok sevecen cok iyidirler sadıklardır hayatta başka kadınlara bakmazlar şimdi 2 tane cocugumuz var ve cokk mutluyuzz
merhaba arkadaşlar 14 yaşıma ocakta girdim 7 ye gidiyorum sevgilim var ve 15 gün oldu çıkmaya başlayalı çıkarken baştan peşin peşin dedi öpüceğim seni falan diye iskelede onn boynuna yatmıştım bana bakıyodu bende baktım dudaklarımızz yaklaştı ama ben çektim bde hiç öpüşmedim ayrıca 2.buluşmamızda öpüşmek istiyo ailemin çıktığımızdan bile haberi yok yapmalımıyım yapmak istiyorum aslında ama tedirginde oluyorum :/ ne yapmalıyım pekii öpüşmelimiyim hayır dersem bana ilgisi düşebilir ve geri nasıl çevirebilirim ? öpüşüceksek ise nasıl olmalı ? yardımcı olurmusunuz <3 bu arada sevgilim porno falan izliyomuş aşk.fm de sorduklarında gördüm ne yapmalıyım ?
Ecrin yazdiklarin o kadar dogruki inanilmaz. Ben hata yaptim eski sevgilimden anlattim sonra ikinci hatam onu sikbogaz ettim. Kafasi cok karisikken ben üstüne gittim niye hic bana yazmiyorsun aramiyorsun diye. Simdi aramiz pek iyi degil bana bir hafta zaman verdi bir hafta bekle seni aricam dedi devammi yoksa bittim diye. Iki gün önce tel sinirlendi bana bagirdi babamla niye anlatiyorsun diye bitti dedi. Bende sordum sevmiyormusun bana dedigin o güzel cümleler yalanmydi deyince sakinlesti sustu ve iste bir hafta sonra seni aricam dedi. Bende bekliyorum ama ona güzel siirler yaziyorum duygularimi anlatiyorum. Dediginiz gibi cok zor insanlar aslanlar ama ben cok seviyorum. Insallah iyi olumlu haber alirim insallah burda yazan okuyan herkezde sevdgini kavusur hayirlisiyla.
Başkasını unuttmurmaya çalış. Baktın olmuyor: ilk arkadaş ol sonradan yakınlaşırsın. Yalnız dikkat et aslanlara :)